Dunaszerdahelyen is megtartottuk a kreatív workshopokat

2016. november 16-án, szerdán, Dunaszerdahelyre látogattunk, hogy megtartsuk az oktatás jövőjét érintő kreatív workshopjainkat. Délelőtt Vámbéry Ármin Alapiskola kilencedikes diákjaival gondolkodtunk közösen azon két tanítási órán keresztül, hogy milyennek kéne lennie a jövő iskolájának.

Délután pedig a felnőttekkel jártuk körbe azt a kérdést, hogy ők milyennek képzelik el a hatékony oktatást 2041-ben. A jövő iskoláiról és az iskolák jövőjéről egy tucatnyi résztvevővel ötleteltünk három órán keresztül. Köszönjük a Csemadoknak, hogy rendelkezésünkre bocsátotta a Csemadok Házat.

A workshopok eredményeit, az elképzeléseket, ötleteket, meglátásokat folyamatosan gyűjtjük, rendszerezzük s a projekt végén publikálni fogjuk őket.