Nagykaposon is jártunk a kreatív workshopokkal

2016. november 23-án, szerdán, Nagykaposra utaztunk, hogy a Felvidék keleti csücskében is megtartsuk az oktatás jövőjét érintő kreatív workshopjainkat. Rendhagyóan nem a diákokkal kezdtünk, hanem délután a felnőttekkel. A több mint harminc résztvevő közt voltak pedagógusok, szülők, helyi közösségi szereplők és az önkormányzat képviselői is. Köszönjük az Erdélyi János Alapiskolának, hogy biztosították a helyszínt a workshophoz.

Másnap reggel pedig az Erdélyi János Alapiskola kilencedikes diákjait kérdeztük az elképzeléseikről a jövő ideális iskoláit, oktatását illetően.

A workshopok eredményeit, az elképzeléseket, ötleteket, meglátásokat folyamatosan gyűjtjük, rendszerezzük s a projekt végén publikálni fogjuk őket.